Дилъри

СОФИЯ



Продажби на нови автомобили:

Ивайло Петров (I.Petrov@motopfohe.bg)

Тел.: 02 / 9842376   

Росица Ненчева (R.Nencheva@motopfohe.bg)

Тел.: 02 / 9842369                                                                                            

бул. "Сливница" 444
работно време на автосалона
понеделник - петък: 9.00 - 19.00 h
събота: 10.00 - 16.00 h
неделя: почивен ден



ПЛОВДИВ


тел.: 032/ 606 603
Продажби на нови автомобили:
Гержин Йотов (G.Yotov@motopfohe.bg) 
   
бул. "Цариградско шосе" 5Б
работно време на автосалона
понеделник - петък: 9.00 - 18.30 h
събота: 10.00 - 16.00 h
неделя: почивен ден



ВАРНА


тел.: 052/ 680 263
Продажби на нови автомобили:
Силвия Крумова (S.Krumova@motopfohe.bg)

  
Местност Варненски път - срещу Летище Варна
работно време на автосалона
понеделник - петък: 9.00 - 18.30 h
събота: 10.00 - 16.00 h
неделя: почивен ден



РУСЕ


тел: 082/ 841 320
Продажби на нови автомобили:
Венцислав Василев (V.Vasilev@motopfohe.bg)

Бул. “Липник” 77
Работно време на автосалона
понеделник - петък: 8.00 - 18.00 h
събота: 09.00 - 14.00 h
неделя: почивен ден


 

БУРГАС

 


Продажби на нови автомобили:
Георги Жеков (G.Zhekov@motopfohe.bg)

Тел.: 056 / 807 140   

Даниела Христова (D.Hristova@motopfohe.bg)

Тел.: 056 / 807 141   


Бул. 5-ти километър на магистрала Бургас - София
Работно време на автосалона:
понеделник - петък: 9.00 - 18.00 h
събота: 10.00 - 16.00 h
неделя: почивен ден


 

ПЛЕВЕН


Тел.: 064/ 885 206
Продажби на нови автомобили:
Борислав Точев (B.Tochev@motopfohe.bg)

ул. „Сторгозия” 191
работно време на автосалона
понеделник – петък: 9.00 – 19.00 h
събота: 10.00 – 16.00 h
неделя: почивен ден