Filo Ekipleri

EKİBİMİZLE TANIŞIN

Filonuzu kurmak ve destek için deneyimli bir temsilcimizle irtibata geçin.

   
                                 FİLO SATIŞLARI
   
 Yetkili Satıcı
Yetkili Kişi
Adres
Telefon
E-mail

Ak-Can

Abdürrahim Çelik Barış Mah. ŞanlıUrfa Yolu Üzeri 8. Km 296.Sk Kayapınar Diyarbakır  0412 252 58 68 abdurrahim.celik@akcan-otomotiv.com

Akça

Abdullah Akça  
Volvo Plaza, İzmir Karayolu 17. Km. Beylerbeyi Denizli  0258 421 64 35
abdullah.akca@akca.com.tr
 
Arkas Ankara  
Erdoğan Türkmen Örnek Mah Turgut Özal 2 Bulvarı No: 32 Altındağ Ankara  0312 371 81 81
erdogan.turkmen@
arkasotomotiv.com.tr

 Arkas Bursa

Tansu Karaosmanoğlu Çeşmebaşı Mah. Yeni Yalova Yolu Cd. No:699 Osmangazi,Bursa  0224 270 77 88
tansu.karaosmanoglu@
arkasotomotiv.com.tr
 
Derya

Baki Kış GMK Blv. Fatih Mah. Oktay Öner Sit. A-1Bl. Mersin  0324 359 30 44  bakikis@deryagrup.com.tr

Grup Ankara

Uğur Öztürk Konya Yolu 8.km 160 Balgat, Ankara  0312 284 61 10  ugur.ozturk@grupvolvo.com

Grup İstanbul

Cengiz Akyol Kazlıçeşme Abay Cad. No:102  Zeytinburnu, İstanbul  0212 664 80 80  cengiz.akyol@grupvolvo.com
 
Mezcar Florya

Fuat Şahin
Atilla Tokgöz
Şenlik Mah. Çevre Sk. No:6 K:1 Florya Bakırköy, İstanbul  0212 468 81 40  fuatsahin@mezcar.com.tr
atillatokgoz@mezcar.com.tr
 
Otokoç Adana

Esra Köse Turhan Cemal Beriker Blv. No:531/A  Seyhan, Adana  0322 441 1717  esrak@otokoc.com.tr
 
OtokoçAntalya 

 Nevin Yadigar Aydın Altınova Sinan Mahallesi Havaalanı Yolu Üzeri P.K. 87 Antalya  0242 340 2685  nevina@otokoc.com.tr
 
Otokoç İstinye

 Recep Şimşek İstinye Mah. Sarıyer Cad. No: 70/C Yeniköy, İstanbul  0212 229 95 55  receps@otokoc.com.tr
 
Otokoç Konya

 İsmail Ceylan  İstanbul Yolu Üzeri, Sancak Mah. Büyükırmak Sk. No.1 
Selçuklu, Konya
 0332 255 42 33
 ismailc@otokoc.com.tr
 
OtokoçSamsun 

 Serkan Acar Atatürk Blv Samsun-Trabzon Karayolu 10 Km  
Tekkeköy, Samsun
 0362 266 61 12  serkana@otokoc.com.tr
 
OtokoçTaşdelen

 Yakup Horada Çamlık Mah. Sırrıçelik Blv.Şile Otobanı 11.Km.
Taşdelen, İstanbul
 0216 430 12 00
 yakuph@otokoc.com.tr
 
Parlar Otomotiv

 Cemil Parlar Çimento Kavşağı Durdu Yetkin Şekerci Blv No:14 Gaziantep  0342 241 18 88  cparlar@parlaroto.com
 
Volcar Gaziemir

Yılmaz Tuncay Yurttas Akçay Cad. No:57 Gaziemir, İzmir  0232 264 84 84
 yilmaz.yurttas@volcar.com.tr
 
Volcar istanbul

 Sinan İşgüder Kısıklı Cad No:4 A Blok Altunizade Bağlarbaşı, İstanbul  0216 651 25 25
 sinan.isguder@volcar.com.tr




                           
                             DİPLOMAT SATIŞLARI
   
 Yetkili Satıcı
Yetkili Kişi
                                   Adres
Telefon
E-mail

Grup Ankara     
 
 Çisil Can                     Konya Yolu 8. Km 160 Balgat Ankara                                          0312 284 61 10   cisil.can@grupvolvo.com                   

Volcar İstanbul

Moris Bayar   Kısıklı Cad No:4 A Blok Altunizade Bağlar Başı İstanbul  0216 651 25 25   moris.bayar@volcar.com.tr