Volvo XC60 i ri me R-Design sportiv, duke udhëtuar rrugëve jashtë qytetit

SHPREHJE SPORTIVE

Volvo XC60 R -Design

Përjeto SUV suedez në dinamizmin e saj më të madhë.

Pamja e përparme e Volvo XC60 R-Dizajn duke udhëtuar në rrugë të hapur.

I dizajnuar për vozitje

XC60 R-Dizajn është SUV që shkëlqen dhe inspiron me vetëbesim. Dizajni  hollësishëm i porositur jashtë dhe brenda premton tërheqje dinamike ndërsa shasija sportive siguron përvojë  vozitëse e cila ndeshet.
Ndërtoni XC60 R-Design tuaj

Llojet R-Disign në detaje

Mbylle shtresën e pasme të Volvo XC60  R-Dizajn të ri.
Fuqi nga dizajni

R-Dizajn i jep XC60 prani imponuese, hollësi pamjes së jashme me shkëlqim të zi, shkronja të theksuara në alijazhet e aluminit dhe lloje të tubave të integruara.

Volvo i ri XC60  R-Dizajn i drejtuar rrugëve malore përdrejt një ure .
I fokusuar në ngasje

XC60 R-Dizajn është projektuar për ngarje.Ngrurtnat dhe amortizuesit efuqishëm ndihmojnë në trajtimin edhe më të prehtë, ndërsa drejtuesit të cilan janë të montruara në timon ju mbajnë të lidhur me vemrpimin.

Pamja nga brendësia e Volvo XC60 R-Dizajn i ri
Në sediljen e shoferit

Sediljet e konturuara të mbështjellura me lëkurë Nappa/tapiceri të tekstilit Nubuck vendosin tonin për shofer të vërtetë automobilistik dhe sigurojnë mbështetje të jashtëzakonshme.

Mbyllni rrotat e aluminit diamond-cut në Volvo XC60 R-Dizajn të ri.
Veçoritë e rrotave

Zgjedhje e rrotave të aluminit me diamant, me madhësi rej 19-inç ose 21 - inç, dhe përfundoi në karakteristikën tonë diamond-cut, i cili i jep XC60 pamje të guximshme.

Shikoni të gjitha specifikimet

Bëje për vete

Krijo Volvon tuaj  XC60 perfekte. Zgjidhni nga paleta e gjërë ngjyrash, specifikash dhe pajisje.

Ndërtoni automjetin tuaj personal

Një grua qëdron me Volvo XC90, e shikuar nga lartë dhe mbrapa makinës

Eksploroni modelin XC60

Krahaso llojet
Volvo XC60 Inscription
Inscription

LUKSOZ

Volvo XC60 Momentum
Momentum

PREMIUM

Volvo XC60 Polestar Engineered
Polestar Engineered

PERFORMANCË

Volvo XC60 R-Design
R-Design

SPORT