ПРЕПУШТЕТЕ СЕ СЕБЕСИ

Volvo S60 Inscription

Уживајте во новиот шведски луксуз.

Софистицирано доживување

Пружете си себеси задоволство со S60 Inscription со правење на секое патување во доживување во модерниот шведски луксуз. Во тоа придонесуваат финото кожно тапацирање и извонредната изработка од внатре и дополнителните хромирани украсни елементи, специјалните алуминиумски тркала и интегрираниот надворешен ауспух.
Креирајте го вашиот S60 Inscription

Детали за пакет опрема на Inscription

Убавината во деталите

Ексклузивните детали на надворешноста во Inscription пакетот го вклучуваат хромираниот дел на предната решетка, долната надворешна решетка и страничните прозорци

Материјални придобивки

Премиум материјалите го разубавуваат пакетот Inscription, без разлика дали ќе одберете стандарден Driftwood дизајн или опционален Metal Mesh алуминиум.

Луксузна кожа

Тапацираните седишта во висококвалитетна кожа, која е на располагање во различни бои, и даваат на внатрешноста автентично и модерно чувство на луксуз.

Завршна изработка

Изборот на 18- или 19 инчни алуминиумски тркала со препознатливата дијамантска изработка го потенцира елегантниот и динамичен став на S60.

Направете го ваш

Креирајте го вашиот совршен Volvo S60. Одберете од богатиот асортиман на бои, спецификации и дополнителна опрема.

Креирајте го својот

Истражете ја серијата на S60

R-Design

СПОРТСКИ ДУХ

Inscription

ЛУКСУЗ