Aksesorë për një jetesë më të thjeshtë

Të krijuara shpesh duke pasur parasysh qëndrueshmërinë, gama jonë e aksesorëve janë të provuara, të testuara dhe të krijuara enkas për Volvo-n tuaj për të garantuar përshtatjen dhe funksionalitetin e përsosur.

Volvo XC60 me mbajtëse biçiklete për transportues të ngarkesave.
Volvo XC60 hibrid me karikim me aksesorin e kabllos së karikimit

Energji pozitive

Pavarësisht nëse keni nevojë për një kabllo tjetër karikimi, ose thjesht një çantë për të ruajtur atë ekzistuesen. Zbuloni aksesorët tanë të karikimit.

Detaje të një shkalle ngjitjeje prej inoksi

Përmirësoni lojën tuaj

Shkalla jonë e ngjitjes jo vetëm përmirëson pamjen elegante të makinës suaj, por është edhe praktike. Duke ju mundësuar të ngriheni për të arritur në pjesën e sipërme për ngarkim dhe shkarkim më të thjeshtë.

Travel Premier e projektuar nga Volvo 430 litra

Lini vend për aventura

Një kuti mbi makinë është shoqëruesja e përsosur për çdo udhëtim, duke liruar hapësirë shtesë në bagazh – ideale për fundjavat larg me shumë ngarkesa.

Një femër duke luajtur me qenin në plazh

Mbulojeni veten

Nga tapetet te mbulesat e amortizatorit. Mbroni pjesën e brendshme dhe të jashtme të Volvo-s suaj me nja nga të jashtme të Volvo tuaj me një nga paketat tona ekskluzive të aksesorëve, të projektuara për të plotësuar në mënyrë të përsosur makinën tuaj.

Dy vajza të vogla pranë një Volvo-je

Mbrojtje për pasagjerët e vegjël

Nga modelet ISOFIX për foshnjat te ndenjëset përforcuese për fëmijët më të rritur. Ekspertiza jonë prej shumë dekadash shkon në çdo ndenjëse për fëmijë për të garantuar siguri dhe rehati maksimale, gati për të mbrojtur ngarkesën tuaj më të çmuar. Dhe për shkak se ne e dimë se si janë të vegjlit, ndenjëset tona janë të veshura me pëlhurë leshi që ajroset, e cila hiqet lehtësisht dhe lahet në lavatriçe.

Një qen brenda një aksesori të portës së qenit të Volvo-s

Miku më i mirë i makinës

Qentë nuk mbesin më jashtë. E projektuar në mënyrë unike për t'iu përshtatur ndarjes së ngarkesës së makinës suaj, porta jonë e qenve kombinon një grilë mbrojtëse dhe një ndarëse për t'i mbajtur miqtë me gëzof të sigurt në rrugë.

Çantë për kabllot e karikimit

Qëndroni në kontroll

Nuk ka ndjenjë më të madhe se sa të mbërrish në një makinë plotësisht të karikuar. Çanta jonë elegante e kabllove të karikimit ofron shtëpinë e përsosur për ruajtje të lehtë, duke e mbajtur brendësinë tuaj të pastër dhe pa papastërti.

Eksploroni koleksionin

Eksploroni gamën tonë të plotë të aksesorëve premium – të projektuar për ta bërë jetën me Volvo më të thjeshtë, më të sigurt dhe më të volitshme.

Siguria e fëmijëve

Volvo Cars ka qenë gjithmonë në krye të inovacionit të sigurisë për fëmijët. Qasja jonë bazohet në hulumtimin për sigurinë në jetën reale dhe një kuptim të mprehtë të nevojave tuaja dhe ato të fëmijës.